Davlumbaz Söndürme Sistemi

Kategori : Davlumbaz Söndürme Sistemleri
Fiyat : Davlumbaz Söndürme Sistemleri alanında lider olan firmamız, ileri teknolojiler kullanarak davlumbaz ortamının güvenliğini maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Davlumbaz Söndürme Sistemi

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri, mutfaklarda ocak yangınlarını söndürmek için geliştirilmiş bir sistemdir. Ocak üstünde biriken yağlar, zamanla katı yakıt haline döner ve yangınlara neden olabilirler. Çoğunlukla gaz ve kızgın yağ bulunan ocak yangınlarını diğer yangın söndürme yöntemleri ile söndürmek çoğu zaman mümkün değildir.

Davlumbaz yangın söndürme sistemleri, kızgın yağ yangınları için geliştirilmiş potasyum karbonat bazlı sıvı söndürücü kullanarak yangın söndürmeyi sağlar. Sıvı söndürücü, kızgın yağ yangınları üzerinde köpük şeklinde bir tabaka oluşturarak alevlerin oksijen ile temasını keser.

Davlumbaz söndürme sistemleri, otomatik söndürme sistemi olduklarından ısıya duyarlı olarak yangını algılayıp söndürme işlemini başlatır.

En yaygın kullanım alanları ;

    Lokantalar
    Oteller
    Tatil tesisleri
    Endüstriyel mutfaklar
    Alışveriş merkezleri
    Hastaneler

Davlumbaz Söndürme Sistemi Şeması
Pano İçi (Mikro) Söndürme Sistemleri

Pano içi yangın söndürme sistemleri, elektrik panolarında çıkan yangınları otomatik olarak küçük alanda söndürme amacıyla tasarlanan sistemlerdir. Söndürücü olarak FM 200 gaz türlerinden biri olan HFC-236fa – hekzaflorpropan gazı kullanılır.

Karaboğa Yangın Kapısı, Yangın Kapısı, Yangın Kapısı Fiyatları, İstanbul Yangın Kapısı, Yangın Kapısı Firmaları. Yangın Kapıları Kendi İmalatımızdır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ